No to tak . ! Załozyłam to konto żeby pomagac . i wiecie po przyjściu ze szkoły odreagować . ; ))
Mam na imie Ola . ale mówia na mnie Shakira . Niewiem dlaczego , ale chbe dlatego ,ze śpiewam .; d No to wchodźcie na to . I promujcie moją doll!
no to tak jest dużo kodów na stardoll. ale niestety nie lubie kodów. Moje konto to Garnierrs
Musze teraz iśc spac .;d ale niedługo wejde bo to pierwszy dzień więc bede opowiedała o moich przygodach . w świecie ;)) PaQ : ****

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz