sobota, 5 marca 2011

weś mnie do obserwatorów !!.; d     

Stardoll. ! And Ja !! I moze Glitery.pl I site modells

 No to tak . ! Załozyłam to konto żeby pomagac .  i wiecie po przyjściu ze szkoły odreagować . ; ))
Mam na imie Ola . ale mówia na mnie Shakira . Niewiem dlaczego , ale chbe dlatego ,ze śpiewam .; d No  to wchodźcie na to . I promujcie moją doll!

 no to tak jest dużo kodów na stardoll. ale niestety nie lubie kodów. Moje konto to Garnierrs

Musze teraz iśc spac .;d ale niedługo wejde bo to pierwszy dzień więc bede opowiedała o moich przygodach . w świecie ;)) PaQ : ****